Най-добрия клан.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Най-добрия клан. [s*7*a*R*S]
 
PortalИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Photobucket Photobucket Photobucket

 

 Оплакване от First Blood

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
FreeStyle
Потребител
Потребител
FreeStyle


Брой мнения : 4
Join date : 15.05.2011

Оплакване от First Blood Empty
ПисанеЗаглавие: Оплакване от First Blood   Оплакване от First Blood Icon_minitimeВто Май 17, 2011 6:25 pm

Днес в 20:00 First blood ме псува той тварди 4е не е бил той но аз трябва да ви уведомя Оплакване от First Blood 1071211947
Върнете се в началото Go down
[s*7*a*R*S]*xYbaFkaA ;]]
Администратор
Администратор
[s*7*a*R*S]*xYbaFkaA ;]]


Брой мнения : 82
Join date : 07.05.2011

Оплакване от First Blood Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от First Blood   Оплакване от First Blood Icon_minitimeВто Май 17, 2011 6:50 pm

Ще видим как стоят нещата....

А аз имам ЗАБЕЛЕЖКА към теб постоянно псуваш някой и казваш да сменят мапа 1-2-3 пъти те търпях е писна ми вече админите си знаят работата а и не си само ти в сървара..... предприеми мерки !!!
Върнете се в началото Go down
FreeStyle
Потребител
Потребител
FreeStyle


Брой мнения : 4
Join date : 15.05.2011

Оплакване от First Blood Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от First Blood   Оплакване от First Blood Icon_minitimeСря Май 18, 2011 11:46 am

оп още едно оплакване от First Blood [14:45:18] [ś*7*å*Ʀ*Ş]*Ƒƪŕšť ƁĹőŐƉ: putka maina q mi se razkara ot glavata we като имаш намерение кажи ми го в о4ите ве келеш :!:
Върнете се в началото Go down
[s*7*a*R*S]*xYbaFkaA ;]]
Администратор
Администратор
[s*7*a*R*S]*xYbaFkaA ;]]


Брой мнения : 82
Join date : 07.05.2011

Оплакване от First Blood Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от First Blood   Оплакване от First Blood Icon_minitimeСря Май 18, 2011 12:00 pm

Получавате предопреждение за исключване от клана и ДВАМАТА ! Ако някой наруши някое правило се маха от клана моментално !
(ФирстБлод ако иска да се маха не го задържаме)
Върнете се в началото Go down
ludak ot klasa
Потребител
Потребител



Брой мнения : 4
Join date : 08.05.2011

Оплакване от First Blood Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от First Blood   Оплакване от First Blood Icon_minitimeСря Май 18, 2011 12:03 pm

опп freestyle тука я обарка може и да не съм в клана но поне съм 4естен , freestyle в4ера те видях кам 20:30 горе доло , иска6е да сменят ммапа но 1 4овек не съм сиг кои бе6е но ти каза 4е няма да смени мапа и ти го напсува здравата ! :!: :!: :!:
Върнете се в началото Go down
[s*7*a*R*S]*xYbaFkaA ;]]
Администратор
Администратор
[s*7*a*R*S]*xYbaFkaA ;]]


Брой мнения : 82
Join date : 07.05.2011

Оплакване от First Blood Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от First Blood   Оплакване от First Blood Icon_minitimeСря Май 18, 2011 12:28 pm

Лудак благодаря за съдействието Усмихване
А ти ФрееСтиле МНОГО МНОГО внимавай !!! Още едно оплакване от теб или да разбера че псуваш някого..... мисли му
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Оплакване от First Blood Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплакване от First Blood   Оплакване от First Blood Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Оплакване от First Blood
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Оплакване от [s*7*a*R*S]*Darkstar
» Внимание когато пускате оплакване !

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Най-добрия клан. :: Рециклатор :: Кошче-
Идете на: