Най-добрия клан.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Най-добрия клан. [s*7*a*R*S]
 
PortalИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Photobucket Photobucket Photobucket

 

 [Урок]Как да задобреем в WC3 сървър?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
[s*7*a*R*S]*xYbaFkaA ;]]
Администратор
Администратор
[s*7*a*R*S]*xYbaFkaA ;]]


Брой мнения : 82
Join date : 07.05.2011

[Урок]Как да задобреем в WC3 сървър?  Empty
ПисанеЗаглавие: [Урок]Как да задобреем в WC3 сървър?    [Урок]Как да задобреем в WC3 сървър?  Icon_minitimeНед Май 15, 2011 4:08 pm

Да започваме.

1.Раси,HUD,комани etc.
Като за начало се запознайте с расите, менютата, командите и т.н. Лесно може да ги научите от тук.

2.Как се играе?
Доста хора ме питат как се играе този мод. Еми отговора е — съвсем елементарно. Мода се играе с четири (4) основни раси (Undead Scourge, Human Alliance, Orcish Horde и Night Elf of Kalimdore) и с четири (4) героя (Blood Mage, Shadow Hunter, Warden, и Crypt Lord). Разлика между раса и герой има! Тя е, че расите имат три основни скила (магии), и един ултимейт скил. А героите имат три основни скила, един ултимейт скил, плюс един бонус скил. Ултимейт скила се въвежда ръчно при повечето раси. Изключение прави Undead-а. Как да активираме Ultimate Скил-а? Просто си бинд-нете копче. Пишете в конзолата примерно „bind n ultimate“ и така с „n“ ще пускате вашият ултимейт.

3.Shopmenu и Инфо за расите.
В мода същестуват и две Шопменюта (shopmenu shopmenu2), от които може да си вземате най-различни неща (погледнете първият урок, там пише нещата на Български, линкът е по-горе). Надявам се, че ви стана долу-горе ясно относно расите и героите. Да продължаваме нататък. Какво да правим като влезем в такъв сървър? Като за начало си избирате раса/герои и започвате войната/битката. Няма нищо особено. Важната подробност е, че расите/героите се развиват до десети (10) левел (level). Колкото повече си вдигате XP-то (експириънса), толкова повече расата ви става по-силна. Когато убиете даден играч, вдигате известно количество XP, но може да си вдигнете и по друг начин. Влизате в shopmenu (пишете в чата /shopmenu) и избирате деветият итем — „tome“. Така ви се дава допълнително експириънс. Цената ако не се лъжа беше близо до 4000$. Нататък — изберете расата/героя, който ви допада най-много на вас. В смисъл такъв, не да гледате този и онзи с каква раса играят и вие да сте със същата… Няма смисъл!

Warden
Съветвам ви да не използвате много-много расата Warden. Защо? Еми, защото warden-а има „Mole“, това му е първото умение, което през няколко рунда го преражда в базата на противника. (естествено зависи и това на кой левел ви е първото умение).Сигурно сте си казали — „Ооо, супер, ще ходя всеки рунд в тяхната база и ще ги мажа!“… Да, ама не! Да не забравяме, че ако играте в сървър с respawn, който бива убит се възражда наново. Най-много да вземете даден играч един, два пъти, повече не… Пък и ако в сървъра има плъгина Spawn Protection, сте обречени на гибел. Препоръчвам ви, ако цъкате с Warden, и ако играете без respawn, когато ви даде „mole“, да не почвате стрелбата веднага. Ще изчакате противниците Ви да се разделят на групи, и Вие отидете при тази група, при която е c4, така съперниците ви нямат шанс да вземат рунда. А ако веднага ви разберат, че сте „mole“, почвате да ги стреляте, защото нямате друг избор. Стремете се да вземете повече противници, а ако умрете ще бъде перфектно ако има един BloodMage от вашия отбор, който може да ви възроди и така да продължите битката. Съветвам ви, когато почнете Warden-а отначало да вдигате първо „Blink“-а и/или „Mole-то“. „Blink“-а е доста полезен, защото неутрализира ultimate умението на противника, а „mole“-то вече знаете какво прави.

Blood Mage
Това е също една от любимите ми раси. Доста полезни умения има тя. Първото и умение е да възроди (respawn) първия ваш съотборник, който умре в битка. Страхотен скил за сървър без respawn! Второто му умение е да краде пари от противника — също доста добро умение, особено ако е в сървър без respawn. С всеки хит (удар) върху противника, вие му вземате даден брой пари, в зависимост от това колко има. Така ако 2-3 врътки го убивате, най-накрая ще остане без пукната пара. И третото умение специално за мен не е много добро, но и то става. В зависимост от мода, умението е, или да слап-не противника, или да го прати в друго измерение. В смисъл такъв когато даден противник ви стреля (примерно в гръб), той попада в едно като черно кълбо и екрана му става черен за няколко секунди (все едно е blind-нат). Като цяло добра раса и доста хора я предпочитат за игра. Отначало вдигайте „Siphon Mana“, за да може да имате парички, а след това и „Banish“-а, според мен, но както си решите.

Undead и Night Elf
Расата Undead и Night Elf са много добри раси, според мен. Защо? Както всички знаят (някой може би не), Undead-ът е известен с това, че едното му умение е да върви бързо, а като вървиш бързо, можеш да направиш страхотен ръш, дори и съотборниците ти да те „подгонят“, бързо можеш да се измъкнеш, а с „Vampiric Aura“-та на Undead, бързо можеш да си възвърнеш кръвта. За елфа нямам какво да кажа… Това е просто ходещата машина. Станете ли десети левел с Елф, трудно ще бъдете убити, естествно ако знаете какво да правите и какви итеми да купите от shopmenu-то. Тази раса е идиална за хора, които предпочитат да играя със снайпери (пък и не само). Благодарение на ултимейта му, вие ще можете да хванете в капан вашия противник и със снайпера бързо да го довършите, няма значение какъв ще е той. Скиловете са му страхотни, а с помощта на 1-2 итема от shopmenu-то, ("mask of death" ви съветвам да си купувате, защото той е най-подходящ за тази раса) ще сте голяма трудност за противника. Чудесни раси за сървъри както с respawn, така и без. Лично аз играя доста често с Елфа. На Елфа вдигайте отначало „Evasion“ и „Trueshot Aura“, а за най-накрая оставете “Thorns Aura“-та. На Undead-a отначало качете „Vampiric Aura“-та и „Unholy Aura“-та, за да може да бягате бързо още докато сте малък левел и да си възвръщате кръвта.

Orc и Human
Съветвам ви по-рядко да използвате расите Orc и Human. За orc-а могат да се кажат доста неща, както добри, така и лоши. За някои тази раса е супер, за други не.. Лично аз не виждам нищо хубаво в нея, освен първото и умение - да си възвърнеш оръжията/екипировката след като умреш. Другите и умения за мен са "боза". Както всички знаете Орк-а прави страхотен демидж (взема много кръв), и гранатите му са доста по-силни от обикновените гранати. Сигурно си казвате — „Ухаа, с тази раса ще мажа всичко наред!“… Да, ама не! Защо? Както казах, от една страна е хубава расата, но от друга не… Лично аз не искам да умирам от един хит на USP или пък гранатата да падне на 10 метра от мен и пак да ме вземе, плюс ултимейта му (светкавица, която удря наблизо всички противници), оркът става една от най-мразените раси в играта. Същото се отнася и за Human-а. Лично аз наричам играчите с Human „ножари“, защото всеки гледа да си вдигне първия скил — невидимостта и да клекне в някой ъгъл с ножа… Лично аз много я мразя тази раса. Въпреки това, human-ът е подходящ за хора, които обичат да се кашират, да пазят c4 и т.н. Както казах, качете си отначало „Invisibility“-то и после „Bash“-а, за да може да се виждате трудно още като сте малък левел. С orc ако играете, ви съветвам да си качите отначало „Critical Grenade“ и „Equipment Reincarnation“, така всеки рунд ще ви възвръща оръжията, а ако сте си взели и граната ще бъде перфектно, защото второто му умение прави гранатите доста по-силни от обикновените както споменах по-горе и дори гранатата ако падне на 5 метра от даден противник/противници, ще ги вземете дори ако са на 100 кръв, но зависи и кой level сте вдигнали на умението („Critical Grenade“).

Shadow Hunter
Уменията му са долу-горе добри. „Hex“-а (второто му умение) помага доста в сървъри без respawn, защото забавя противниците ви и те стават лесна плячка за вас, плюс това неутрализира част от уменията на противника, върху който стреляте. За тези, които не знаят какъв му е ултимейта, той прави играча неуязвим за 2-3 секунди (зависи как е настроено), също така е един добър ултимейт, с който може да вземете доста противници, ако ще ръшите. Бонус скила му е да изпуска вълна, подобна на ultimate на Undead, т.е. когато някой ви стреля (повечето случай в гръб) около вашия герой се появява едно голямо бяло нещо като вълна и взема кръв на противника, който ви стреля. Лично аз не използвам тази раса много-много, но виждам, че доста хора играят с нея, дори и в сървър без respawn. Отначало вдигнете „Healing Wave“ и „Hex“. Така още като сте малък level ще правите доста фрагове благодарение на „Hex“-а, също така ще увеличавате кръвта на вас и на вашите противници, естествено на тези, които са близко до вас.

Crypt Lord
Не подценявайте и расата Crypt Lord. Лично на мен, тя ми е една от любимите ми раси, защото прави много демиж в битка с противника („падащите човечета“, „огненото кълбо“), дори първото му умение за мен е едно от най-добрите в играта — да разклати мерника на противника или да го метне във въздуха (amx_slap). Казвам „или“, защото на всеки мод е различно. До колкото съм забелязъл, в повечето сървъри умението „Impale“ е да slap-не противника, за това ви съветвам отначало да си вдигнете него и „Carrion Beetles“, така ще бъдете доста силен герой, а вашите противници ще летят във въздуха, благодарение на „Impale“-то.

4.Final Tips
Друго какво мога да ви кажа… За мен най-добрите раси са Night Elf, Undead и Crypt Lord (както разбрахте вече). Еми, това беше от мен. Разясних ви най-важните неща, които ще ви помогнат да задобреете. Надявам се да съм ви помогнал. С малко труд и скилове, може да станете и професионалист на този мод. И помнете — без игра с хакове! Те развалят играта на какъвто и да било мод!
Върнете се в началото Go down
Memories.mp3
Модератор
Модератор
Memories.mp3


Брой мнения : 9
Join date : 30.05.2011

[Урок]Как да задобреем в WC3 сървър?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Урок]Как да задобреем в WC3 сървър?    [Урок]Как да задобреем в WC3 сървър?  Icon_minitimeПон Май 30, 2011 4:09 pm

Доста полезна тема за WARCRAFT - а, но и аз да допълня нещо, което забелязах, че е забравено. Когато цъкате с Undead можете да напишете в чата boots a след това и amulet и така не само, че ще сте още по-бързи, но и тихи (така чакалещите противници няма да ви чуят). Друга много малка подробност е, че Undead има доста висок скок. За Human можете да напишете cloak и така ще сте 58% невидими, а ако дебнете някой, няма да е лошо и от amulet, за да сте не само невидими, но и тихи, защото ако някой се обърне, може и да ви забележи (все пак не сте напълно невидими. Human има и ULTIMATE, който е телепорт и с него се каширате на по-високо място и правите следното нещо - купувате cloak, пускате нож (за да сте невидими) и щом врагът ви подмине, пускате уеп и го цепите в гръб. За да не ви видят отново пускате нож и чакате другия, но недейте да прекалявате с това, защото може да влезете в спор с някой играч, понеже някои много мразят кашоните. Расата която [s*7*a*R*S]*xYbaFkaA ;]] е забравила е Chameleon. Тя е раса, обединяваща други раси. Няколко рунда имате висок скок и гърмите, все едно сте Undead. Другия път имате безплатен necklace защото сте със способности на Warden. [s*7*a*R*S]*xYbaFkaA ;]] е пропуснала още, че на Shadow Hunter можете да напишете в конзолата bind j "say/ability" (за да ви е полесно) или просто да напишете /ability в чата (имате право на 3 пъти) и на мястото на което сте били се получава светкавица, през която като мине противник му взима НР и ако сте СТ ви става за моменти леко син екрана, а ако сте Т ви става леко червен и така разбирате, че противник е минал от там и ако сте близзко можете да го изчакате и да го киллнете. За да има начин да мине през тези светкавици противникът ви, а не да ги заобиколи, няма да е лошо да ги сложите на някоя врата (както на DUST 2 на В база дървените врати). Дано да съм бил полезен с тази малка информация. [Урок]Как да задобреем в WC3 сървър?  650269930
Върнете се в началото Go down
 
[Урок]Как да задобреем в WC3 сървър?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» AWP урок !
» [Урок]LongJumping

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Най-добрия клан. :: Counter-Strike :: Уроци-
Идете на: